SHERPAX mezi činkami

SHERPAX mezi činkami

Recenze: Monika Hladká, osobní trenér

Každý sportovec ocení komfortní a spolehlivé oblečení, které mu umožní pohodlné a příjemné prožití dané aktivity. Já se věnuji fitness už třetím rokem a momentálně jsem ukončila závodní sezónu v kategorie Sport model a Bikini fitness.

Jsem tedy neustále v pohybu, tj. denní návštěva posilovny, běh, kolo či brusle, a mnohé aktivity, které jsou součástí nejen závodní přípravy, ale mého životního stylu. Je pro mě tedy velice důležité, aby mě v pohybu nic neomezovalo, jako například špatně zvolené oblečení.

S ponožkami SHERPAX  jsem se setkala poprvé, když mi rodiče přibalili funkční ponožky jako dárek pod stromeček. Jak jinak chcete potěšit sportovce, než kvalitním sportovním oblečením 🙂

Vzhledem k tomu, že jsem si tyto ponožky okamžitě zamilovala, začala jsem se více zajímat o nabídku této společnosti a čím dál častěji jsem začala kupovat ponožky určené ke konkrétním aktivitám.

Jakožto milovník pěší turistiky jsem si tedy začala objednávat také ponožky určené pro outdoorové aktivity, které splnily přesně to, co jsem od nich očekávala. U ponožek celoroční funkční ponožky s termoregulací jsem především ocenila funkčnost proti potu, zpevnění paty a příjemného nošení obecně.

Co se týče cvičení v posilovně, zde oceňuji především kompresní ponožky, které mi při konkrétních cvicích, jako například “mrtvé tahy”  parádně chrání holeně a zároveň mi tak pomáhají minimalizovat únavu lýtek.

U značky SHERPAX je mi také sympatické, že se jedná o ryze českou značku, která svojí kvalitou velmi dobře konkuruje i zahraničním značkám, u kterých však převládá kvantita nad kvalitou.

FB: monicemonika

www.mh-trainer.cz

Přidat komentář

Zatím žádné komentáře.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat recenzi